Wyzwanie Online wiadomości

W tym miejscu pokażemy ci najważniejsze elementy gry online ADRENALYN XL™ 2013 – 2014 oraz najistotniejsze nowości:

1.Turnieje

2.Losowość w grze

3.Opcja 2 na 2 

4.Poziomy gry

5.Dogrywka z rzutami karnymi

6.Poziomy trudności w grze przeciwko komputerowi

7.Muzyka i efekty

1. Turnieje

Istnieje możliwość tworzenia turniejów/kwalifikacji wielu graczy, bez limitów przeciwników i dla wszystkich opcji gry.

2. Losowość w grze

Wygrywanie, gdy masz w ręku swe najlepsze karty jest trudne, ale co myślisz o grze, w której 8 kart z twojego składu oraz składu twojego rywala, zostanie losowo wybranych? W takiej sytuacji będziesz musiał wykazać się nie lada kunsztem swych trenerskich zdolności, by udowodnić, że należysz do czołówki najlepszych graczy ADRENALYN XL™.  

3. Opcja 2 na 2

Mówi się, że w jedności siła, ta opcja gry daje możliwość udowodnienia tego. Mecze w tej opcji gry są oparte są na wspólnej rywalizacji z innym graczem przeciwko dwóch innym rywalom. O zwycięstwie w danej rundzie turnieju będzie decydować suma punktów z kart obu graczy z pary.

4. Poziomy gry

W tej edycji gry ADRENALYN XL™ istnieją następujące poziomy gry:

1. Początkujący

2. Amator

3. Zaawansowany

4. Zawodowiec

5. Mistrz

Każdy nowy poziom odblokuje kolejne opcje doboru wzoru i kształtu emblematów. W ten sposób wszyscy zobaczą jakim jesteś mistrzem.

Poziomy będą dostępne w miarę zdobywania wymaganych limitów punktów w rankingu. 

5. Dogrywka z rzutami karnymi

Aby zasady gry w ADRENALYN XL™ były zbliżone do zasad w prawdziwym meczu, włączyliśmy do nich dogrywkę z rzutami karnymi. W tym celu będziesz musiał wybrać ze swojego składu 5 piłkarzy oraz bramkarza, którzy wezmą udział w dogrywce, która wyłoni zwycięzcę. Jeśli i tym razem nastąpi remis, o wyłonieniu zwycięzcy zadecydują punkty zdobyte w różnych turniejach. 

6. Poziomy trudności w grze przeciwko komputerowi

Poziom PROFESJONALNY i EKSPERT sprawdzą twoje umiejętności, gdy wyzwanie z komputerem i posiadanie najlepszych kart nie będzie wystarczające. 

7. Muzyka i efekty

Nareszcie twoje mecze będą rozgrywane przy  zabawnej muzyce i efektach dźwiękowych, które sprawią, że poczujesz się jak na prawdziwym meczu ADRENALYN XL™.